Edu-kineziologie

Dětský program "Kreativní učení" 

aneb kineziologie pro děti 2018/2019

(energetická cvičení na podporu učení zábavnou formou)

Milí rodiče,

mít zdravé a spokojené děti, které se správně vyvíjejí a ve škole prosperují, adekvátně svému věku, není vždy samozřejmostí.

Edu-kineziologie (rovněž nazývaná výchovná kineziologie nebo Brain Gym) pomáhá, aby mozek pracoval "integrálním" způsobem, to znamená, aby pravá i levá hemisféra pracovaly zároveň. Pokud tomu tak není, mohou se následně projevovat potíže s koncentrací dítěte při učení, horším chápáním nových informací, nešikovností a nedostatečnou motorikou, vadným držením těla. Běžné je i to, že se dítě odmítá učit z důvodu stresu a únavy.

Kineziologická cvičení v rámci dětského programu "Kreativní učení" jsou nová a jedinečná v tom, že dokáží stres z učení přeměnit v učební potenciál. Nabízí kinestetická cvičení, která jsou odvozena z kineziologie a tradiční čínské medicíny, jimiž se aktivují meridiány známé z akupunktury.

Cíle dětského programu "Kreativní učení":

  • Dítě lépe zvládá vstřebávání nových informací, zapamatuje si více nově naučené látky a pochopí více souvislostí.
  • Celkově lépe zvládá čtení, psaní a mluvený projev, (výrazné zlepšení rukopisu a menší chybovost při opisování z tabule).
  • Zlepšení motoriky, správného a symetrického držení těla
  • Zeslabení vnitřního odporu k učení a "upuštění páry" místo odmlouvání
  • Dítě je veselé, učení zvládá bez stresu a rodič spokojen :-)

Pro koho je program určen:

Předškolákům (pomáhá přechodu od hry k učení - ze školky do školy) a školákům - 1.stupeň ZŠ, v Pardubicích a okolí.

Cena a obsah programu:

1 x týdně 45 min cvičení + průběžné pauzy na zklidnění a mudry (jóga prstů). Roční kurzovné je 3.300 Kč (30 lekcí v rámci školního roku, možnost platit pololetně). V ceně je učebnice Kreativní učení (Kim da Silva a Do-Ri Amtmannová) - viz obr. výše.

V případě zájmu volejte nebo pište: 

 tel: 607 238 826, email: arcaneia@email.cz