Arcaneia centrum Pardubice

Bc. Milena Moravcová   - Arcaneia centrum Pardubice

Mé první setkání s alternativní terapií bylo v roce 2009, kdy jsem absolvovala první kurz západní verze Reiki. Od té doby s dalšími a dalšími kurzy a studiem Metamorfní techniky, SRT (Spiritual Response Therapy), základů tradiční čínské medicíny na institutu TČM Bohemia, psychografie (Hany Maškové), exo-astrologie a dalších, mne nepřestávají udivovat možnosti, které máme my všichni odpradávna k dispozici, a bohužel je téměř nevyužíváme, abychom byli zdravější, šťastnější, úspěšnější a aby náš život měl potřebnou kvalitu.

Aktuálně se věnuji využití kombinace původní japonské léčebné metody - Jikiden Reiki ® s Kraniosakrální terapií (dle Dr.Johna E.Upledgera). Kurz Jikiden Reiki včetně 1. učitelského stupně (Shihan-kaku) jsem absolvovala v Německu u Franka Arjavy Pettera (autora a spoluautora knih o energii Reiki, např. Originální Reiki Dr.Mikao Usuiho, Reiki Dr.Hayashiho, Praktický průvodce Reiki, Ohně Reiki, Reiki - Léčba pro tělo, mysl a duši, Techniky Reiki - základní kniha pro I., II. a III. stupeň, Velká kniha Reiki) a viceprezidentem Jikiden Reiki Kenkyukai (institutu).

Od roku 2018 jsem certifikovaným lektorem (Shihan Kaku) Jikiden Reiki - 1. stupně Shoden v ČR a v srpnu absolvuji i výcvik na lektora 2. stupně - Okuden (Shihan), díky čemuž koncem září 2024 zahajuji výuku i 2. stupně - Okuden pro absolventy 1. stupně. Nově je letos v nabídce kurzů i blok obou prvních stupňů (Shoden + Okuden) systému Jikiden Reiki, a to buď  zde v Pardubicích, nebo v Orlických horách či Vysočině (rozšířený o venkovní aktivity po výuce).

Nyní jsem rozšířila nabídku terapií o Bachovy květové esence, které jsem vhodným nástrojem na zvládání emocí, jež jsou prapříčinou vzniku fyzických obtíží i  nepříznivých emočních stavů, které nás nyní trápí, a které z podobného úhlu pohledu vidí i etikoterapie (chybné myšlení a jednání ať už ve vztahu k druhým, nebo k sobě). 

Moje práce na sobě nekončí, stejně jako moje touha objevovat dosud nepoznané. Vše co umím a co se učím, předávám dál, ať už formou poskytování terapií či pořádáním kurzů a seminářů, viz záložka Semináře na tomto webu a také na www.jikiden-reiki.cz  

Přeji i Vám, ať v sobě opět najdete matrici dokonalého zdraví, stav vnitřního klidu a souladu se sebou samými a s Vaším okolím. 


Terapeutky - absolventky mých kurzů:

Radka Nečasová - Bříza- Všestary, Hradec Králové

Radka se věnuje několik let různým metodám alternativních terapií, především Théta léčení a je absolventkou mého kurzu Kranio-sakrální terapie. Působí blízko Hradce Králové, v Bříze u Všestar, viz kontakty.

Radka Nečasová
Radka Nečasová

Kristina Fajmonová, Pardubice

Kristina se věnovala dosud především Spiritual Responce Therapy, od roku 2022 je absolventkou mého semináře Jikiden Reiki - stupně Shoden a také 2 stupňů kurzu Kranio-sakrální terapie. Působí v centru Pardubic, viz kontakty.

Kristina Fajmonová
Kristina Fajmonová

Naďa Ranko, Pardubice

Naďa je od roku 2022 absolventkou mého semináře Jikiden Reiki - stupně Shoden a také 2 stupňů kurzu Kranio-sakrální terapie. Působí v centru Pardubic, viz kontakty.

Naďa Ranko
Naďa Ranko

Moje osvědčení a certifikáty