Acces bars

ACCESS BARS je jemná doteková neinvazivní metoda již mnoho let osvědčená v zahraničí. Je vhodná pro děti i dospělé. Při její aplikaci dochází k relaxaci, restartu a uvolnění tělesných i psychických bloků.

Metoda vznikla v roce 1990 v USA a od té doby již pomohla tisícům lidí na celém světě změnit významné aspekty jejich života.

BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko "Delete" na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit.  

ACCESS BARS® vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

ÚČINKY metody u dětí:
Snížení hyperaktivity u dětí, zklidnění, uvolnění
Ukotvuje v dítěti pocity bezpečí, že je milováno
Podporuje přijetí sebe sama, zdravé sebevědomí
Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni, zvyšuje soustředěnost.
Napomáhá k začlení v kolektivu, ke stabilizaci známek

ÚČINKY metody u dospělých:
Uvolnění stresu a napětí
Pomoc při obtížných životních situacích
Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
Zmírnění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy a fobie.
Vhodná i pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou
Zmírnění bolestí různých částí těla, migrén, alergií, astmatu, ekzémů.
Pomáhá nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech